Rodinná Pouta
Po-Pá od 18:45 na Prima Love
So-Ne od 19:00 na Prima Love

Smutný úděl Kláry Jandové: Nikdo ji nechce, vdává se jen v seriálech

16. května 2011 v 20:12
Herečka Klára Jandová (31) měla několikaletou pauzu na obrazovce. Poté, co skončila její postava Evy v Rodinných poutech, zmizela ze světa. Všichni se domnívali, že se vdala a narodilo se jí miminko. Klára, která prožila dlouhodobý vztah s o generaci starším kolegou Michalem Peškem, je ale na takové dotazy alergická. "Ne, dítě nemám a vdaná nejsem," odsekla na dotaz Super.cz a raději utekla z večírku, který pořádala její domovská televize.
Jandová se stala populární díky postavě Evy v Rodinných poutech. Tam se vdávala za svého partnera Adama, jehož hrál Tomáš Krejčíř. Svatební šaty jí moc slušely. Stejně jako ty nové, které si oblékla na natáčení seriálové svatby s kolegou Viktorem Limrem v seriálu Cesty domů.
Zatímco oba její televizní ženichové jsou ženatí i v reálu, ona se žádosti o ruku zatím nedočkala. Podle informací ze zákulisí momentálně ani žádnou vážnou známost nemá.

Jako Eva si v Rodinných poutech brala AdamaJandová je nevěstou jen v seriálech.

Jandová se v seriálu Cesty domů vdává za Viktora Limra.

Seriálový manželský polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která řada Rodiných Pout byla nejlepší?

1.řada
2.řada
3.řada

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podpoř tento blog tím že si dáš tuto ikonku na svůj

Photo Flipbook Slideshow Maker

(HTML kod: <P><A href=http://rodinna-pouta.blog.cz/><IMG alt="Photo Flipbook Slideshow Maker" src=http://img34.glitterfy.com/11060/glitterfy-flpbk111364223923734.gif></A><BR></P>)