Rodinná Pouta
Po-Pá od 18:45 na Prima Love
So-Ne od 19:00 na Prima Love

Květen 2011

Smutný úděl Kláry Jandové: Nikdo ji nechce, vdává se jen v seriálech

16. května 2011 v 20:12
Herečka Klára Jandová (31) měla několikaletou pauzu na obrazovce. Poté, co skončila její postava Evy v Rodinných poutech, zmizela ze světa. Všichni se domnívali, že se vdala a narodilo se jí miminko. Klára, která prožila dlouhodobý vztah s o generaci starším kolegou Michalem Peškem, je ale na takové dotazy alergická. "Ne, dítě nemám a vdaná nejsem," odsekla na dotaz Super.cz a raději utekla z večírku, který pořádala její domovská televize.
Jandová se stala populární díky postavě Evy v Rodinných poutech. Tam se vdávala za svého partnera Adama, jehož hrál Tomáš Krejčíř. Svatební šaty jí moc slušely. Stejně jako ty nové, které si oblékla na natáčení seriálové svatby s kolegou Viktorem Limrem v seriálu Cesty domů.
Zatímco oba její televizní ženichové jsou ženatí i v reálu, ona se žádosti o ruku zatím nedočkala. Podle informací ze zákulisí momentálně ani žádnou vážnou známost nemá.

Jako Eva si v Rodinných poutech brala Adama

Podpoř tento blog tím že si dáš tuto ikonku na svůj

Photo Flipbook Slideshow Maker

(HTML kod: <P><A href=http://rodinna-pouta.blog.cz/><IMG alt="Photo Flipbook Slideshow Maker" src=http://img34.glitterfy.com/11060/glitterfy-flpbk111364223923734.gif></A><BR></P>)